Lampa sufitowa wisząca nowoczesna minimalistyczna COSMO 4 czarna klosze kule grafit premium
Pierwotna cena wynosiła: 449,00 zł.359,20 złAktualna cena wynosi: 359,20 zł.
Czas realizacji: 2-5 roboczych dni
OPIS PRODUKTU
Seria COSMO to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej Minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii COSMO zachwyca, a różne kolory kloszy dają swobodę wyboru. To polski produkt, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
W tej serii lamp masz możliwość zmiany dowolnej liczby kloszy na inny kolor niż domyślny. Do wyboru masz kule w trzech kolorach: grafitowym, transparentnym i miodowym. Informację o zmianie koloru należy podać w informacjach do zamówienia, lub mailowo.

Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 100 cm max |
| Średnica podsufitki | 30 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.