Designerska Sofa modułowa GRAND II nowoczesna nowojorska Plush Boucle
Kategorie produktów

Filtry
Filtry

Sofy glamour

Rozkładane kanapy glamour z funkcją spania, dzięki twardemu siedzisku umożliwią wygodne spędzenie nocy i regenerujący sen. Jeśli nie zależy Ci na tej użyteczności, wybierz siedzisko charakteryzujące się większą miękkością. Sofa glamour z linii Esclusivo wykonywana jest ręcznie w niewielkiej manufakturze, co daje gwarancję dbałości o detale i dopracowania każdego, nawet z pozoru mało istotnego szczegółu. Mocny stabilny stelaż z litego drewna i płyty meblowej zadba o to, by sofa zachowała trwałość przez długie lata. Razem z nami zanurz się w luksusowym świecie wyrafinowanego piękna.

Wyświetlanie 1–12 z 109 wyników

Sofy glamour

Sofa w stylu glamour jest kluczowym meblem stanowiącym wyposażenie salonu. Stanowi centralny punkt pomieszczenia i skupia życie towarzyskie. Jest też praktycznym rozwiązaniem umożliwiającym skuteczny odpoczynek. Kanapa pikowana glamour jest często motywem przewodnim i wyznacznikiem nurtu aranżacyjnego. Sofa to funkcjonalny mebel, a jednocześnie istotny element dekoracyjny, świadczący o guście i zamiłowaniach właściciela. Blichtr i luksus charakterystyczne dla stylu glamour, zauważalne są również w designie wielu sof, sprawiających wrażenie żywcem wyjętych z pełnych przepychu pałacowych sal.

Kanapy w stylu glamour – zastosowanie

Z oczywistych powodów najlepszym miejscem na sofę jest salon. Kanapa w stylu glamour stworzy tam wygodne miejsce do siedzenia, a jej przestronne siedziska z łatwością pomieszczą wszystkich domowników. Nie można zapomnieć o tym, że sofa glamour z funkcją spania, dzięki możliwości rozłożenia będzie dodatkowym miejscem noclegu dla niespodziewanych gości. Nie jest to jednak jedyne miejsce, w którym spotkać można tego rodzaju meble.

Bogato zdobione i wykonane z wysokiej jakości materiałów sofy w stylu glamour obecne są również w poczekalniach placówek służby zdrowia i medycyny estetycznej. Prócz tego znaleźć je można w tak oczywistych miejscach, jak lobby hotelowe, miejsca przeznaczone do relaksu w instytucjach kultury, lokale gastronomiczne, a także w wielu innych, czasem zaskakujących miejscach.

Sofa rozkładana w stylu glamour

Oto przykładowe pozycje oferty obejmującej rozkładane kanapy glamour.

  • Sofa pikowana glamour Foksal z linii Esclusivo – to flagowy model stylu Modern Classic. Wykonywany jest ręcznie (podobnie jak inne sofy z naszej oferty) w niewielkiej manufakturze przez specjalistów w swoim fachu. Do wyboru jest wariant ze średnio miękkim siedziskiem (łóżko belgijskie) oraz z twardym siedziskiem (funkcja spania Delfin). Możliwy jest też zakup tej sofy glamour bez funkcji spania. W produkcji zastosowano wiele rozwiązań mających poprawić walory użytkowe i trwałość konstrukcji (m.in. pianka wysoko-elastyczna, podwójne sprężynowanie bonell). Kanapa rozkładana glamour wyposażona jest w stelaż wykonany z drewna i płyty meblowej.
  • Luksusowa nowojorska sofa Bella z linii Esclusivo – solidny stelaż z litego drewna zapewnia wytrzymałość na długie lata, a elastyczna pianka odporna na odkształcenia to gwarancja wysokiego komfortu. Sofa glamour rozkładana dostępna jest we wszystkich kolorach. Dalsze opcje personalizacji to możliwość wyboru ozdobnych dodatków i koloru wybarwienia nóżek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dodaliśmy opcję umieszczenia inicjałów na poduszkach.

Kanapa glamour nierozkładana

Prezentujemy wybrane produkty z tej kategorii.

  • Sofa nowojorska glamour Nova – bardzo popularny model o niecodziennym kształcie. Konstrukcja sofy oparta jest na solidnym stelażu z litego drewna bukowego. Wypełnienie to wysoko-elastyczna pianka charakteryzująca się dużym stopniem gęstości. Oferujemy duży wybór nóżek dedykowanych do tego modelu. Dostępne są one w kolorach: złotym, srebrnym i białym (jednolite) oraz czarnym (ze złotymi końcówkami).
  • Sofa nowojorska glamour Hugo II – oparcie i podstawa tej kanapy to monolit, tworzący coś na podobieństwo skorupy, wewnątrz której umieszczono wykonane z pianki siedzisko obite luksusowym materiałem (Magic Velvet, Prime, Piano, Franny lub Prestige). Sofy glamour z linii Hugo mają wytrzymałe metalowe nogi pomalowane na czarno.
  • Sofa nowojorska glamour Anil – bardzo prosta konstrukcja tej luksusowej kanapy glamour oparta jest na prostokącie. Całość wspiera się na nogach wykonanych (podobnie jak cały stelaż) z selekcjonowanego litego drewna bukowego.
  • Sofa nowojorska glamour Modern Classic Italy – styl klasyczny w najlepszym wydaniu. Pikowana sofa glamour Italy, której elementem charakterystycznym są poduszki w kształcie walca, wykonana jest na bazie – zapewniającej elastyczność i trwałość – konstrukcji z drewna bukowego. W siedzisku zamontowano sprężyny faliste. To jeszcze bardziej podniosło komfort użytkowania.

Sofa glamour – sklep internetowy

Różnorodność form i bogata, zróżnicowana kolorystyka to jeden z atutów oferty obejmującej kanapy rozkładane glamour oraz ich wersje nierozkładane. Kolejną zaletą są użyte materiały. Miękkość i wygodę zapewnia bardzo elastyczna pianka o wysokiej gęstości. Pokryta jest ona tkaniną Piano, Prime, Franny, Magic Velvet lub Prestige. Doskonałej jakości tkaniny mają wysokie walory użytkowe i niską ścieralność, co skutkuje tym, że nasze sofy są meblami wielopokoleniowymi.

Kanapa glamour rozkładana będzie idealnym kompromisem między funkcją ozdobną a użytkową. Potrzeba stworzenia dodatkowego miejsca do spania nie oznacza, że trzeba zaopatrzyć się w pochodzący z masowej produkcji mebel bez duszy. Sofa rozkładana glamour dzięki swojej niecodziennej stylistyce zaspokoi wszelkie oczekiwania użytkownika. Sofa pikowana glamour odnajdzie się zarówno w małym pomieszczeniu, jak i w przestronnym, bogato urządzonym salonie, z którego bije luksus i elegancja.