Lampa sufitowa wisząca nowoczesna minimalistyczna AURA 3 czarna klosze kule biel opal
Pierwotna cena wynosiła: 599,00 zł.479,20 złAktualna cena wynosi: 479,20 zł.
Czas realizacji: 2-5 roboczych dni
OPIS PRODUKTU
Dodaj odrobinę minimalistycznego uroku do swojego wnętrza z lampą wiszącą AURA. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale komponuje się z grafitowym kloszem. Lampa w kształcie wygiętego owalu dodaje wnętrzu subtelnej elegancji, podkreślając jej nowoczesny i minimalistyczny charakter. Ta lampa to idealny wybór dla tych, którzy pragną ożywić swoje wnętrza, tworząc jednocześnie oświetlenie, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Wyprodukowano w Polsce.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 98 cm |
| Wysokość | 100 cm max |
| Średnica podsufitki | 60×5 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 3-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.