Lampa sufitowa wisząca designerska nowoczesna ESSA 5 czarna klosze kule miodowe
Pierwotna cena wynosiła: 689,00 zł.551,20 złAktualna cena wynosi: 551,20 zł.
Czas realizacji: 2-5 roboczych dni
OPIS PRODUKTU
ESSA to seria lamp sufitowych o wyjątkowej, niesamowicie oryginalnej formie. Jej rozłożysta konstrukcja prezentuje się imponująco i przyciąga uwagę. Seria ESSA doskonale pasuje do salonu, nadając mu niepowtarzalnego charakteru i stylu. Szklane klosze sprawiają, że lampa wygląda lekko i zgrabnie. Poza tym, seria jest bardzo funkcjonalna i pięknie doświetli nawet duże pomieszczenie nadając mu niepowtarzalnego uroku. Seria ESSA dostępna w wersji na 5 lub 8 źródeł światła. Produkt wykonany jest z materiałów najwyższej jakości i wyprodukowany w Polsce.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 100 cm max |
| Średnica podsufitki | 14 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 5-punktów |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.