Lampa plafon sufitowy nowoczesny minimalistyczny SOMA 5 czarny szklane klosze kule biel opal
Pierwotna cena wynosiła: 549,00 zł.439,20 złAktualna cena wynosi: 439,20 zł.
Czas realizacji: 2-5 roboczych dni
OPIS PRODUKTU
Odkryj urok minimalistycznego przemysłowego designu z lampą sufitową SOMA. Wykonana ze stali w kolorze czarnym, doskonale komponuje się z grafitowym kloszem. Unikalne gięcie w kształcie L nadaje lampie wyjątkowego charakteru, podkreślając jej prostotę i surowość. Ta lampa to doskonały wybór dla tych, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu oryginalności, tworząc oświetlenie, które będzie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Wyprodukowano w Polsce.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 83 cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Średnica podsufitki | 30×5 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 5-punktów |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.