Designerska Lampa sufitowa wisząca oryginalna nowoczesna PLAYA 4 czarna złota
Pierwotna cena wynosiła: 769,00 zł.615,20 złAktualna cena wynosi: 615,20 zł.
Czas realizacji: 2-5 roboczych dni
OPIS PRODUKTU
PLAYA to ultranowoczesna i wyjątkowa lampa wisząca. Jej design charakteryzuje się złotymi elementami oraz oryginalnymi osłonami żarówki w kształcie palmy, które dodają elegancji i luksusowego wyglądu. Lampa PLAYA doskonale sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, gdzie stanie się centralnym punktem aranżacji. Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i solidność.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 93 cm |
| Wysokość | 100 cm max |
| Średnica podsufitki | 14 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Brak – widoczna żarówka |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.