Dodaj opinie
Nowoczesny Kinkiet kula minimalistyczny OGNIS K1 BLACK elegancki klosz czarny/złoty
Pierwotna cena wynosiła: 179,00 zł.143,20 złAktualna cena wynosi: 143,20 zł.
Czas realizacji: 2-5 roboczych dni
ZAPYTAJ +48 537 155 087 | office@pieris.com.pl
Nieznana marka
OPIS PRODUKTU
OGNIS to kinkiet którego styl jest uniwersalny i doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami wnętrz. Złote elementy dodają jej eleganckiego blasku, a całość prezentuje się lekko i zgrabnie. Seria OGNIS jest dostępna w wersjach czarnej lub białej, co pozwala dopasować ją do indywidualnych preferencji. Jest to produkt polski, zapewniający wysoką jakość wykonania.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny/Złoty |
| Szerokość | 18 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Dowód zakupu | Faktura / paragon |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
Imię i nazwisko lub nazwa podmiotu odpowiedzialnego: Emibig S.C. Emilia Kawa, Szymon Ledwoń
Adres na terenie Unii Europejskiej: 42-280 Częstochowa, ul. Przejazdowa 4B
Telefon i e-mail do kontaktu: +48 34 500 02 52; biuro@emibig.com.pl
Brak atrybutów
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.